poniedziałek, 6 lutego

Plotki sugerują, że Apple pracuje nad pakietem usług, który będzie skupiał kilka usług Apple takich jak Apple TV+ i Apple Music za jedną stałą stawkę miesięczną. Według 9to5Mackod znaleziony w wersji beta iOS 13.5.5 najwyraźniej potwierdza plany takiego pakietu Apple.

Pliki w iOS 13.5.5 odnoszą się do „oferty pakietowej” i „subskrypcji pakietowej”, a te pliki nie były we wcześniejszych wersjach iOS. Mówi się, że pliki te są powiązane z „systemem zarządzania własnymi subskrypcjami usług Apple, takimi jak Apple News+”.

Mówi się, że Apple pracuje nad jakimś pakietem usług od 2018 roku, a większość plotek wskazuje, że firma rozważa pakiet skupiający Apple Music i Apple TV+.

Obecnie Apple Music kosztuje 19,99 złotych miesięcznie a Apple TV+ 24,99 złotych miesięcznie więc pakiet prawdopodobnie oferowałby klientom zniżkę, jednocześnie zachęcając ich do subskrypcji wszystkich ofert Apple. Apple TV‌+ nie jest wciąż tak popularny jak ‌Apple Music‌, więc pakiet mógłby napędzać jego wzrost.

Od końca 2019 roku Apple prowadzi rozmowy z wytwórniami płytowymi na temat tworzenia pakietu treści multimedialnych, który obejmowałby usługę Apple Music. Co najmniej jedna wytwórnia wyraziła obawy, więc nie jest jasne, kiedy Apple może mieć wszystkie zgody, które pozwolą mu zaoferować pakiet. W listopadowym raporcie Bloomberg zasugerowano, że pakiet usług mógłby zostać uruchomiony już w 2020 roku.

Apple pod koniec 2019 roku eksperymentował z pakietowaniem, zapewniając bezpłatny dostęp do aplikacji Apple TV+ dla studentów, którzy subskrybują usługę Apple Music.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx