niedziela, 3 marca

Apple planuje wypuszczenie nowych modeli iPada Pro z układem A14X, łącznością 5G i wyświetlaczem Mini-LED w pierwszym lub drugim kwartale 2021 roku wynika z informacji podanych przez coraz bardziej niezawodne konto L0vetodream na Twitterze.

Z podanych przez niego informacji dowiadujemy się również, że nowe modele iPada Pro będą wyposażone w modem Qualcomm Snapdragon X55, który obsługuje zarówno mmWave jak i sub-6GHz. mmWave to zestaw częstotliwości 5G, które obiecują ultraszybkie prędkości na krótkich dystansach, idealne dla gęstych obszarów miejskich. Dla porównania, sub-6GHz 5G jest ogólnie wolniejszy niż mmWave, ale sygnały przemieszczają się dalej, lepiej obsługując obszary podmiejskie i wiejskie.

Oczekuje się również, że modele iPhone’a 12 będą korzystać z modemu X55, ale poza tym Apple podobno opracowuje własną technologię pasma podstawowego 5G dla przyszłych urządzeń. Firma Apple nabyła w zeszłym roku część Intela zajmującą się modemami do smartfonów aby usprawnić swoje starania.

Podczas gdy wiele źródeł początkowo wskazywało na odświeżenie iPada Pro pod koniec 2020 roku to pojawiło się kilka raportów wskazujących, że nowe modele A14X / 5G / Mini-LED prawdopodobnie zadebiutują w 2021 roku. Miałoby to sens, biorąc pod uwagę, że Apple właśnie odświeżył iPada Pro w marcu i chociaż była to stosunkowo niewielka aktualizacja, kolejne odświeżenie w tym roku wydaje się mało prawdopodobne.

L0vetodream dokładnie ujawnił kilka szczegółów na temat nowego iPhone’a SE przed innymi znanymi nam przeciekami, w tym, że urządzenie pojawi się w drugim tygodniu kwietnia i będzie miało trzy pojemności. Podobnie, konto dokładnie określiło, że nowe modele iPada Pro zostaną wprowadzone na rynek w trzecim tygodniu marca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx