wtorek, 18 czerwca

Apple rozpoczął samodzielną sprzedaż klawiatury Magic Keyboard z Touch ID za 749 złotych, która wcześniej była dostępna tylko przy zakupie nowego 24-calowego iMaca.

Apple sprzedaje również klawiaturę Magic Keyboard z Touch ID i klawiaturą numeryczną za 899 złotych. Standardowa klawiatura Magic Keyboard bez Touch ID lub klawiatury numerycznej jest dostępna za 499 złotych, a nowy Magic Trackpad za 649 złotych.

Jedną z głównych kwestii, o których należy pamiętać, jest to, że Apple twierdzi, że klawiatura Magic Keyboard z Touch ID jest obsługiwana tylko przez komputery Mac z chipem Apple Silicon i system macOS 11.4 lub nowszy. Dzięki wbudowanemu w klawiaturę Touch ID użytkownicy MacBooka Air, MacBooka Pro i Maca mini M1 mogą teraz wygodnie korzystać z Touch ID z zewnętrzną klawiaturą.

Klawiatura Magic Keyboard z Touch ID zarówno w postaci klawiatury numerycznej, jak i nienumerycznej jest od dziś możliwa do zamówienia w sklepie internetowym Apple. Wszystkie akcesoria są dostępne tylko w kolorze srebrnym, a inne opcje kolorystyczne są dostępne wyłącznie dla 24-calowego komputera ‌iMac‌.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx