niedziela, 24 września

iWatch_Fuse Chicken

Grupa projektowa Fuse Chicken zaprezentowała własną koncepcję zegarka iWatch. I co by nie mówić, jest to jedna z koncepcji, która faktycznie mnie zachwyca i którą chętnie zobaczyłbym w rzeczywistości.

Screen-Shot-2014-02-18-at-15.54.34-660x380

Posiada elastyczny wyświetlacz, zaokrąglony wokół nadgarstka, który pokazuje wszystkie możliwe rodzaje informacji. Czy to statystyki z Nike+ czy regularne powiadomienia z blokady ekranu, czy nawet statystyki śledzenia z powstającej aplikacji Healthbook, pokazuje wszystko. Interfejs użytkownika jest bardzo podobny do iOS 7, ale dostosowany do pełnego wykorzystania na długim, cienkim wyświetlaczu. Zresztą zobaczcie sami.

Osobiście wierzę, że jeśli Apple zamierza wejść na rynek z nowym produktem to zrobić to w tradycyjny dla siebie sposób: pokaże coś, co wyglądem różni się od zwykłego, podobnego produktu. Przecież iPhone nie wyglądał jak każdy inny smartphone w owym czasie, iPad podobnie, iMac znacznie różnił się od dowolnego komputera PC, MacBook Air był daleki od wszystkiego na rynku. Z iWatch nie powinno być inaczej. A poprzez taki zaokrąglony wyświetlacz Apple może wyrobić sobie markę. Obecnie inteligentne zegarki czy to Samsunga czy Sony wyglądają jak zwykłe zegarki. Ten wygląda bardziej jak futurystyczna bransoletka.

Ale na razie to tylko koncepcja. Ale, jeśli Apple może zrobi tego rodzaju urządzenie w rzeczywistości, to pójdę i kupię je jak tylko pojawi się w sprzedaży.

[contentblock id=1 img=gcb.png]  

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx