poniedziałek, 22 kwietnia

W przeciwieństwie do niektórych telefonów z Androidem, iPhone’y Apple nie mają dedykowanej diody powiadomień LED, która świeci, gdy otrzymacie połączenie, SMS lub inny alert. To, co obejmują iPhone’y, to opcjonalna funkcja ułatwień dostępu dla osób niesłyszących i niedosłyszących, która mruga lampą błyskową tylnej kamery i zapewnia wizualne wskazówki dla przychodzących powiadomień.

Nawet jeśli wasz słuch jest w porządku, wizualna wskazówka dla przychodzących alertów może być przydatna, jeśli, powiedzmy, jesteście w cichym otoczeniu i nie chcecie zakłócać spokoju. Powiadomienie za pomocą flasha LED może być przydatne, gdy Twój iPhone lub iPad leży na stole z wyłączonymi alarmami wibracyjnymi.

Wykonajcie poniższe czynności, aby włączyć alerty za pomocą lampy błyskowej na swoim iPhonie lub iPadzie Pro. Pamiętajcie tylko, aby pozostawić urządzenie iOS zablokowane z odwróconym ekranem i tylną kamerą w zasięgu wzroku.

  1. Uruchom aplikację Ustawienia na swoim urządzeniu.
  2. Wybierz Dostępność.
  3. Wybierz Dźwięk/Wizualne

  4. Włącz opcję Miganie diody przy alertach. Jeśli chcecie, aby dioda LED migała tylko wtedy, gdy Wasz „iPhone” lub „iPad Pro” jest wyciszony zaznaczcie dodatkowo „Migaj w trybie cichym”

Pamiętajcie, że opcja powiadomień Flash LED dla alertów działa tylko w modelach iPada Pro 2016 lub nowszych, ale jest kompatybilna ze wszystkimi iPhone’ami wyposażonymi w funkcję tylnej lampy błyskowej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx