środa, 24 kwietnia

iFixit opublikował pełną wersję filmu z rozłożenia na części nowego iPhone’a SE, potwierdzając, że urządzenie ma wiele podobnych lub identycznych komponentów jak iPhone 8, w tym wyświetlacz, akumulator, aparaty fotograficzne, Taptic Engine, tackę SIM i inne.

Nowy iPhone SE wydaje się mieć ten sam 12-megapikselowy czujnik tylnej kamery co iPhone 8, z korzyściami płynącymi z ulepszonego procesora sygnału obrazu A13, jak wspomniał Rene Ritchie na początku tego miesiąca. iFixit stwierdził również, że przedni czujnik aparatu w nowym iPhonie SE i iPhonie 8 są wymienne.

Od lewej do prawej: iPhone SE, iPhone 8, iPhone XR

Chociaż nowy iPhone SE i iPhone 8 mają praktycznie identyczne wyświetlacze, to Apple usunął moduł 3D Touch z iPhone’a SE. iFixit przetestował nawet nowy iPhone SE z wyświetlaczem iPhone’a 8 i stwierdził, że 3D Touch nadal nie działa, co sugeruje, że funkcja jest wyłączona na poziomie oprogramowania urządzenia.
Dostęp do wnętrza urządzenia potwierdza również doniesienia, że nowy iPhone SE ma pojemność baterii 1821 mAh, identyczną jak iPhone 8.

Nowy iPhone SE jest dostępny do zamówienia na apple.com od 17 kwietnia i zaczął docierać do klientów od 24 kwietnia. Ceny zaczynają się od 2199 złotych za model z pamięcią 64 GB.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx