wtorek, 16 kwietnia

Apple pozycjonuje nowego iPhone’a SE jako budżetowy telefon dla nowych nabywców iPhone’ów i dla tych, którzy nie chcą wydawać dużo pieniędzy na nowszy model. Ci, którzy kupią ten telefon będą z pewnością zadowoleni z jego wydajności, która jest tak dobra, że przewyższa najlepsze telefony z Androidem, a nawet poprzednika w postaci iPhone’a XS Max.

Nowy SE 2020 posiada dużo z iPhone’a 8 od wyświetlacza 4,7 calowego, aparatu z jednym obiektywem do przycisku Home z Touch ID. Jednym ze znaczących ulepszeń jest chip A13, który jest zastosowany również w iPhone’ach 11.

Nieoczekiwaną zaletą tej mocy obliczeniowej jest tak dobra wydajność, że przewyższyła ona wydajność iPhone’a XS Max w teście AnTuTu, który jest popularnym narzędziem do testowania wydajności w smartfonach i tabletach.

Według wyników AnTuTu, nowy iPhone SE drugiej generacji uzyskał w teście 492,166 punktów. Ten wynik jest wyższy niż 443,337 punktów zarejestrowanych dla iPhone’a XS Max.

IPhone XS Max zajął dziesiąte miejsce na liście najlepiej działających urządzeń iOS na AnTuTu w marcu 2020 roku. Teraz, gdy iPhone SE drugiej generacji wyprzedził XS Max, spadnie on z listy w kwietniu 2020 roku, a nowy SE go zastąpi.

IPhone SE drugiej generacji jest w dobrym towarzystwie. Jedyne inne iPhone’y wyprzedzające XS Max na liście 10 najlepszych to seria iPhone’ów 11.

IPhone SE drugiej generacji jest uważany za jeden z najlepszych obecnie dostępnych telefonów budżetowych. Recenzenci chwalą iPhone’a SE za jego wysoką wydajność i sprawny aparat, który oferuje ten sam tryb portretowy i Smart HDR, co we flagowych telefonach Apple.

IPhone SE drugiej generacji jest już dostępny online i u wybranych sprzedawców detalicznych. Ceny zaczynają się od 2199 złotych za model z pamięcią 64 GB, 128 GB dostępne za 2449 złotych, a model 256 GB za 2949 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx