sobota, 18 maja

Według The Wall Street Journal, Apple planuje w tym roku wprowadzić na rynek iPhone’a 12, ale masowa produkcja tych urządzeń zostanie opóźniona o około miesiąc z powodu globalnego kryzysu zdrowotnego. Raport twierdzi, że Apple obniża również liczbę iPhone’ów, które planuje wyprodukować w drugiej połowie tego roku nawet o 20 procent.

Firma Apple zazwyczaj we wrześniu prezentuje nowe, flagowe iPhone’y. Chociaż miesięczne opóźnienie produkcji nie wydaje się wystarczająco znaczące, aby wpłynąć na ten przedział czasowy, plotki sugerują, że co najmniej jeden model może być niedostępny w sprzedaży aż do października lub listopada.

Według analityka Ming-Chi Kuo i innych źródeł Apple planuje wypuścić cztery iPhony z obsługą 5G, w tym jeden model 5,4 cala, dwa modele 6,1 cala i jeden model 6,7 cala. Oczekuje się, że wszystkie cztery modele będą miały wyświetlacze OLED, bardziej płaskie krawędzie, jak najnowsze modele iPada Pro i mniejsze wycięcie ekranowe. Oczekuje się również, że topowe modele będą wyposażone w skaner LiDAR.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
4 lat temu

[…] zaprezentuje swoją ofertę iPhone’a 12 we wrześniu, chociaż co najmniej jeden model może nie być dostępny do zamówienia aż do października lub […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx