piątek, 12 kwietnia

Zdjęcia zwycięzców siódmych corocznych nagród iPhone Photography Awards zostały zamieszczone na stronie internetowej IPPA, dając pogląd na wybrane, najlepsze zdjęć wykonane iPhone’em w ciągu ostatniego roku.

Podobnie jak w ubiegłym roku, zdjęcia obejmują szeroki zakres tematów, od krajobrazów i zwierząt do ludzi i makrofotografii. Zwycięskie zdjęcie, przedstawiające turystą na tle śnieżnej góry jest dziełem fotografa Julio Lucasa. Zdjęcia z drugiego i trzeciego miejsce przedstawiają cień człowieka i cętkowanego psy na pasujących tłach.

foto_IPPA_Julio Lucas

MICHAEL ONEAL_IPPA

Oprócz trzech najlepszych laureatów, IPPA przyznaje również nagrody w kilku różnych kategorii, w tym zwierzęta, architektura, dzieci, kwiaty, jedzenie, krajobraz, natura, i więcej. Zbliżenie lisa wygrało w kategorii „zwierzęta”, a fantastyczne ujęcie nadchodzącej burzy zwyciężyło w kategorii „panorama”.

Zgodnie z zasadami konkursu, wszystkie zdjęcia zostały wykonane iPhone’em. Choć do edycji zdjęcia dozwolone były takie aplikacje jak Instagram, VSCO i Snapseed to nie wolno było dokonywać manipulacji zewnętrznej.

IPhone 5 i iPhone 5S wciąż pozostają najbardziej popularnym aparatem serwisu Flickr służącemu udostępnianiu zdjęć. Apple wciąż pozostaje zaangażowany w poprawę aparatu każdej nowej generacji iPhone’a.

Zdjęcia wszystkich laureatów iPhone Photography Awards możecie znaleźć na stronie internetowej IPPA.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx