sobota, 13 lipca

Firma Apple może wypuścić swój nowy iPhone OLED w czterech różnych kolorach, w tym w nowej opcji „lustrzanej”, która nie była wcześniej widoczna na modelach. Te najnowsze doniesienia pochodzą od Benjamina Geskina, który podczas weekendu podzielił się przykładowym zdjęciem za pośrednictwem Twittera, jak mogłaby wyglądać taka nowa opcja kolorystyczna.

Zdjęcie dostarczone przez Geskina jest oczywiście tylko telefonem iPhone w lustrzanej obudowie firmy trzeciej, ale oferuje pewne pojęcie o tym, jak mogłaby wyglądać przypuszczalna słuchawka w kolorze lustra, jeśli firma Apple postanowi wprowadzić taki projekt jako jedna z opcji.

Geskin nie zaoferował żadnych informacji na temat źródła jego informacji, dlatego nie ma możliwości sprawdzenia doniesienia, ale zgodnie z prognozą analityka KGI Securities, Ming-Chi Kuo, która miała miejsce wcześniej w tym miesiącu, nowy flagowy model iPhone’a firmy Apple może pojawić się w limitowanych kolorach obok bardziej typowych aktualizacji cyklu „S” do istniejącego telefonu iPhone 7.

Nie ma wyjaśnień dotyczących trzech innych opcji kolorystycznych dla przeprojektowanego iPhone’a, ale jest możliwe, że niektóre z nich mogą pochodzić z obecnych sześciu kolorów iPhone’a 7 w tym czarnego matowego, jet black, złotego, srebrnego, różowego i czerwonego (PRODUCT)RED.

Zeszłotygodniowe i najbardziej kontrowersyjne plotki mówiły w tym, że nowy iPhone może nie posiadać w ogóle TouchID, a Apple zastąpi go jakimś rodzajom technologii rozpoznawania twarzy. Wcześniej mówiło się o tym, że Apple uporał się z rozwiązaniem zintegrowania TouchID w wyświetlaczu OLED, a rozpoznanie twarzy miało być dodatkową funkcją zabezpieczeń za pośrednictwem nowych czujników 3D w przednim aparacie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx