środa, 29 czerwca

Hurricane Irma, iPhone 8 i iPhone X były w tym roku trzema najpopularniejszymi wyszukiwanymi hasłami w Google, wynika z corocznego podsumowania „Rok w wyszukiwarce Google”.

Chociaż wyniki mogą sugerować, że iPhone 8 jest bardziej popularny niż iPhone X, to należy wziąć pod uwagę, że flagowy smartfon firmy Apple był częściej określany w plotkach właśnie jako iPhone 8, dopóki przeciek z nie wypuszczonej wtedy wersji iOS 11 zasadniczo potwierdził jego oficjalną nazwę.

W kategorii „Consumer Tech” iPhone 8 i iPhone X były najpopularniejszymi wyszukiwanymi hasłami w 2017 roku, wyprzedzając Nintendo Switch, Samsung Galaxy S8 i Xbox One X w pierwszej piątce na świecie. W Polsce ta kategoria w ogóle nie jest prezentowana.

Trendy Google przedstawiają inne popularne wyszukiwane hasła w różnych kategoriach w roku 2017 w tym aktorów, sportowców, marki samochodów, filmy, przepisy kulinarne, piosenki i teksty, drużyn sportowe, programy telewizyjne i wydarzenia na całym świecie.

Wyniki są podobne do ubiegłorocznych, kiedy iPhone 7 był najpopularniejszą marką smartfonów wyszukiwaną w Google, ustępując jedynie miejsca najbardziej popularnemu hasłu ogólnemu, kryjącemu się za hitową grą Pokémon GO.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx