sobota, 28 stycznia

wyszukiwania google 2015
Google wydał dziś coroczne podsumowanie swoich wyników wyszukiwania „Year in Search„, podkreślając popularne słowa i trendy wyszukiwania w 2015 roku. Frazy związane z Apple nadal plasują się wysoko wśród konsumentów w rankingach tech, a iPhone 6s zajął pierwsze miejsce przed Samsungiem Galaxy S6, Apple Watch, iPadem Pro i LG G4 zamykający pierwszą piątkę na świecie.

Samsung Galaxy Note 5 i Galaxy J5, HTC One M9, Nexus 6P i Microsoft Surface Pro 4 również pojawiły się w tym roku w pierwszej dziesiątce wyszukiwania Google w kategorii tech. W pierwszej dziesiątce nie pojawiły się żadne terminy związane z samą technologią.

W rankingu Google w 2014 roku wśród wysoko notowanych fraz wyszukiwania również znalazło się szereg haseł związanych z Apple. W kategorii Consumer Electronics miejsce pierwsze zajął „iPhone 6”, a miejsce 8 zajął wtedy „Apple Watch”. „IPad Air” zamykał pierwszą dziesiątkę. W Top-10 znalazło się hasło „Flappy Bird” na miejscu 6.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamyk
Kamyk
7 lat temu

jakoś mnie to przesadnie nie dziwi:D Apple jest po prostu najlepsze

adam
adam
Reply to  Kamyk
7 lat temu

mnie tez to nie dziwi 🙂 iPhone 6s to najlepszy telefon 2015 roku !!!

Arkadiusz Sz.
Arkadiusz Sz.
Reply to  adam
7 lat temu

Może i najlepszy telefon mam go od 10 dni ale baterię to ma najgorszą ze wszystkich moich dotychczasowych telefonów. Nawet Blackberry Bold9900 trzymał mi dłużej. Chyba, że postępuję niewłaściwie z iPhone sam niewiem.

Annika
Annika
7 lat temu

nie wiem czemu ludzie zachwycają się nowym tel samsunga. Iphone bije go na głowę

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx