poniedziałek, 28 listopada

3DTouch iPhone 6s

Znany ze swoich trafnych przewidywań, analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, wydał kolejną notatkę dla inwestorów w której przewiduje, że iPad Air 3 ukaże się w pierwszej połowie 2016 roku i jest mało prawdopodobne, aby posiadał on 3D Touch z powodu problemów produkcyjnych w całym łańcuchu dostaw firmy Apple.

Kuo uważa również, że wrażliwy na nacisk wyświetlacz dotykowy 3D Touch w iPhone’ie 7 będzie mieć „podobną technologię i strukturę” jak ten w iPhone’ie 6S. Raport potwierdza, że iPhone 7 ukaże się w 2016 roku, prawdopodobnie w tradycyjnym dla Apple terminie wrześniowym.

Apple może zaprezentować iPada Air 3 podczas swojego prawdopodobnego eventu w marcu 2016 roku, podczas którego planowane jest wprowadzenie nowego, 4-calowego iPhone’a i drugiej generacji Apple Watch. Apple w marcu tego roku zaprezentował 12-calowego MacBooka Retina oraz ceny Apple Watch i informacje o dacie jego premiery.

Apple często wypuszczał nowe iPady na jesieni, jednak w tym roku podczas wrześniowej konferencji nie zaprezentowano iPada Air 3, a firma skoncentrowała swoje wysiłki na wprowadzaniu iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus, iPada Pro, iPada Mini 4, Apple TV 4 i Apple Watch Hermès. Apple wypuścił iPada Air 2 w październiku 2014 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx