sobota, 3 grudnia

iPhone-6-ecran-bordures-02

Widzieliśmy już całą masę przeróżnych makiet urządzeń, przecieków zdjęć koncepcyjnych i wizualizacji mających pokazywać jak teoretycznie będzie wyglądał 4,7 calowy oraz 5,5 calowy iPhone 6. Choć te wszystkie makiety dają dość dokładne spojrzenie na nadchodzącego iPhone’a firmy Apple, to dzisiejsze doniesienia serwisu Nikkei wskazują, że mogą one nie być całkowicie dokładne.

iphone6-iphone5-compare

Choć odzwierciedlają one ogólny projekt, to te wszystkie makiety iPhone’a 6 produkowane są na szybko z materiałów niskiej jakości. Te przypadkowe konstrukcje pomijają kilka kluczowych elementów wyglądu, w tym jedną, najbardziej prawdopodobną czyli zakrzywienie szklanego wyświetlacza, który według źródeł Nikkei ma płynnie przejść do powłoki aluminiowej zamykając całość urządzenia.

Źródła Nikkei mówią również o miejscach przeznaczonych pod antenę, pokazywane na tyłach niektórych makiet twierdząc, że nie pojawią się one w ostatecznej wersji iPhone’a 6. W wyniku tego, tył iPhone’a 6 bardziej przypominać ma stylistyką iPhone 5/5S.

iphone_6_mockups_gold_gray_silver

To nie jest pierwszy raport, który uważa że iPhone będzie wyposażony w zakrzywiony wyświetlacz ze szkła. Już w tym roku teorię taką wysunął serwis Mac Otakara, a jeszcze w zeszłym roku Bloomberg twierdził, że iPhone 6 pojawi się z zakrzywionym wyświetlaczem i zaokrąglonymi narożnikami telefonu.

Apple przygotowuje się podobno do wypuszczenia zarówno 4.7 jak i 5.5-calowej wersji iPhone’a 6 we wrześniu. Urządzenia wyposażone mają być w procesor A8, lepszą kamerę i cieńszą konstrukcję z owalnymi przyciskami, podobnymi do tych z szóstej generacji iPoda touch.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Boro
Boro
8 lat temu

No i taki wygląda ślicznie! 🙂 Tylko niech jeszcze będzie jakaś wizualizacja modelu w kolorze czarnym.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx