wtorek, 16 sierpnia

iphone6-charging

IPhone 6 i 6 Plus posiadają znacznie większą wydajność baterii, które zapewniają jej lepszą żywotność, ale jak zauważył serwis iLounge dwa nowe modele iPhone’a można również znacznie szybciej naładować, kiedy zastosujemy do nich adapter ładowarki z iPada, a nie mniejszy zasilacz dołączany standardowo do telefonów.

Według wstępnych testów z wykorzystaniem urządzenia „Kill-A-Watt” i systemowych informacji OS X, profil ładowania iPhone’a 6 i 6 Plus zgodny jest z profilem ładowania iPada, pozwalając na ładowanie za pomocą 2.1A. W przeciwieństwie do wcześniejszych modeli iPhone, które pobierały do ładowania tylko 5W niezależnie od używanej ładowarki, nowe telefony są w stanie pobierać do 12W, co pozwala im na szybsze ładowanie. Pierwsze informacje zwrotne od właścicieli sugerują, że większego iPhone’a 6 Plus można w pełni naładować z adapterem iPada w około dwie godziny.

iphone6-chargingB

Profile ładowanie iPhone’a 5S (lewo) i iPhone’a 6 Plus (prawo) wyciągnięte z raportu systemowego OS X

IPhone 6 i 6 Plus zawiera standardową ładowarkę 5W, taką jaka jest dostarczane z obecnymi modelami iPhone’a. Aby szybciej uzyskać pełne naładowanie, właściciele iPhone’a 6 i 6 Plus mogą korzystać z 12W ładowarki dostarczanej z iPadami lub portu USB o dużej mocy w nowszych modelach komputerów Mac.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin Groszyk
Marcin Groszyk
7 lat temu

iphone 5s też laduje się szybciej od ładowarki ipada 3 (10w)

Polakpatriota
Polakpatriota
7 lat temu

Odkryli amerykę.
Ja tak już 4 lata iPhony ładuje Ładowarką z iPada

Zukerrs
Zukerrs
7 lat temu

Matko ale news,juz od kilku lat to wiadomo ze ladowarka od ipada telefon sie szybciej laduje,a ogolna na temat ladowania akumulatorow wyzszym pradem jest znana od X leci

MacWorks
MacWorks
6 lat temu

Dziękuję za artykuł jak coś zapraszamy do wymiany baterii w iPhone 6 )) https://macworks.pl/serwis-iphone/iphone-6

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx