środa, 17 lipca

Apple wydał właśnie iOS 6.0.1 naprawiający kilka błędów, który może zostać uruchomiony na wszystkich urządzeniach z systemem iOS. Ale jeśli macie już iPhone’a 5, proces aktualizacji bezpośrednio z urządzenia jest trochę inny niż zwykle, ponieważ jeden z błędów iOS 6.0.1 poprawia zdolność aktualizacji iPhone’a 5 poprzez Over The Air.

Aby pobrać aktualizację, musicie wcześniej pobrać aplikację o nazwie iOS Updater, co nie jest trudne, ale opiszemy w skrócie ten proces aktualizacji iPhone’a 5 aby przebiegł on Wam bezproblemowo.

Aby pobrać iOS Updater na iPhone 5, przejdź w Ustawienia >Ogólne>Uaktualnienia. Na ekranie aktualizacji oprogramowania zobaczycie, że aktualizacja oprogramowania jest dostępna i nazywa się  Updater 5. Stuknij w „Więcej”, aby przejść do ekranu pobierania iOS Updater.

Gdy jesteś w ekranie pobierania iOS Updater wystarczy dotknąć „Pobierz i zainstaluj” , aby rozpocząć proces.

Na następnym ekranie wybierz Install.

Po zakończeniu pobierania musicie ponownie wrócić do ekranu głównego, gdzie znajdziecie nową aplikację iOS Updater. Aby zainstalować teraz iOS 6.0.1, wystarczy otworzyć iOS Updater. Po zakończeniu instalacji iOS Updater zostanie usunięty z ekranu głównego.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx