środa, 17 kwietnia

Zgodnie z nowym raportem tajwańskiej firmy badawczej TrendForce, następna generacja iPhone 15 będzie zawierała ulepszenia pamięci RAM.

Raport twierdzi, że Apple „podniesie pojemność i specyfikacje” pamięci RAM dla modeli iPhone 15. Opierając się na tym sformułowaniu, można uznać że Apple zarówno podniesie ilość pamięci RAM, jak i jej prędkość w całej serii iPhone 15, ale nie podano żadnych konkretnych szczegółów.

TrendForce powiedział wcześniej, że modele iPhone’a 15 Pro będą prawdopodobnie wyposażone w 8 GB pamięci RAM, w porównaniu do 6 GB w modelach iPhone’a 14 Pro. Standardowy iPhone 15 i iPhone 15 Plus prawdopodobnie pozostaną z 6 GB pamięci RAM, ale możliwe jest, że modele te mogą być ulepszone do szybszej pamięci RAM LPDDR5, podobnie jak modele iPhone 14 Pro w zeszłym roku.

Zwiększona ilość pamięci RAM może korzystnie wpływać na wielozadaniowość iPhone’a, umożliwiając jednoczesne otwieranie większej liczby aplikacji w tle. Wraz z prawdopodobnym chipem A17 Bionic dla modeli iPhone 15 Pro, ulepszenia pamięci RAM poprawiłyby ogólną wydajność.

Jeśli iPhone 15 Pro zostanie powiększony do 8 GB pamięci RAM, będzie to pierwszy wzrost od czasu wydania iPhone’a 12 Pro z 6 GB pamięci RAM.

Oczekuje się, że Apple jak zwykle ogłosi serię iPhone 15 podczas wrześniowej konferencji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx