wtorek, 18 czerwca

Jak wynika z najnowszego raportu DigiTimes, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będą miały 6 GB pamięci RAM oraz nowszy i szybszy typ pamięci.

Raport twierdzi, że modele „Pro” nadchodzącej linii iPhone’a będą wyposażone w 6 GB pamięci RAM LPDDR5, szybszy i bardziej wydajny typ pamięci w porównaniu ze starszymi standardami. Obecne iPhone’y są wyposażone w LPDDR4X i oczekuje się, że nadal będą one wsadzone w standardowe modele iPhone’a 14.

W przeciwieństwie do serii iPhone 13, która zaczyna się od 4 GB pamięci, wszystkie modele z linii iPhone 14 będą wyposażone w 6 GB pamięci RAM. Pamięć LPDDR5 w wyższych modelach iPhonów oznacza lepszą i bardziej energooszczędną wydajność w porównaniu ze standardowymi modelami.

Kolejną nowością przeznaczoną również dla wyższych modeli iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max mają być nowe chipy A16. Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, jako pierwszy poinformował w marcu o nowszym standardzie pamięci, jednocześnie mówiąc, że standardowe modele iPhone 14 zachowają chip A15.

Do ogłoszenia tegorocznych iPhonów podczas corocznej jesiennej konferencji zostało nam już tylko niecałe dwa miesiące. Plotka głosi, że Apple planuje na ten rok pracowitą jesień z nowymi iPhone’ami, zegarkami Apple Watch i nowymi AirPods.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx