czwartek, 7 grudnia

Beats ogłosił dziś trzy nowe kolory swoich popularnych słuchawek Beats Fit Pro: atlantycki niebieski, elektryzujący żółty i koralowy róż. Pierwotnie wprowadzone na rynek pod koniec 2021 roku, Beats Fit Pro są alternatywą dla AirPods Pro.

Beats Fit Pro oferują wiele takich samych funkcji, jak aktywna redukcja szumów (ANC) i układ H1 dla funkcji specyficznych dla Apple, takich jak „Hey Siri” i Znajdź oraz automatyczne przełączanie urządzeń ale w wersji bardziej sportowej.

W ramach odświeżonej premiery kolorystycznej, która odbędzie się w ten czwartek, 23 lutego, Beats zadebiutuje z nową kampanią marketingową „LOCK IN. WORK OUT” z udziałem piosenkarki i autorki tekstów Chlöe Bailey i tenisistki Frances Tiafoe.

beats-fit-pro

Zamiast kultowych trzonków słuchawek AirPods, Beats Fit Pro oferują niższy profil, który podkreśla konstrukcję douszną, ale zawiera elastyczne końcówki skrzydełek na górze dla większej stabilności. Elementy sterujące Beats Fit Pro znajdują się na głównym korpusie każdej wkładki dousznej, a zasadniczo cała zewnętrzna powierzchnia każdej wkładki to klikalny przycisk z logo „b” Beats.

Każda słuchawka obsługuje również funkcję naciśnięcia i przytrzymania, którą można skonfigurować niezależnie dla każdej słuchawki, na przykład używając jednej do aktywacji Siri, jeśli nie chcemy korzystać z frazy wyzwalającej „Hej, Siri”, a drugiej do przełączania tryby odsłuchu (ANC, tryb kontaktu i wyłączone).

Słuchawki oferują nawet 6 godzin słuchania oraz dodatkowe 18 godzin słuchania w kieszonkowym etui ładującym. Oznacza to, że słuchawki Beats Fit Pro zapewniają łącznie do 24 godzin odtwarzania. Przy wyczerpanej baterii, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewnia około godzinę odtwarzania.

Nowe kolory słuchawek dostępne są w tej samej cenie 1149 złotych co istniejące już kolory. Zamówienia złożone za pośrednictwem strony Apple będzie można spersonalizować za pomocą bezpłatnego graweru na etui ładującym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx