poniedziałek, 27 maja

Zgodnie z najnowszą plotką pochodzącą z Azji, iPhone 15 i ‌iPhone 15‌ Pro mogą być wyposażone w dopasowane kolorystycznie plecione kable USB-C na USB-C.

Użytkownik Twittera „Majin Bu” udostępnił informację w weekend, ale nie był w stanie zweryfikować źródła plotek krążących w chińskich mediach społecznościowych. Teraz, kolekcjoner prototypów urządzeń Apple, „Kosutami”, potwierdził, że widział testowe próbki dopasowanych kolorystycznie plecionych kabli USB-C i najwyraźniej mają one pojawić się wraz z iPhonem 15‌ i iPhonem 15‌ Pro.

Z wyjątkiem wersji czarnej, każdy z kabli ma na obu końcach błyszczącą białą plastikową osłonę. W przeciwieństwie do magnetycznego kabla ładującego Apple Watch i MagSafe 3, plecione kable USB-C są wyposażone w usztywnione końcówki zwiększające prawdopodobnie ich trwałość.

Kosutami poinformował, że spodziewa się, że te kable będą dostępne przynajmniej w kolorze białym, czarnym, żółtym, fioletowym i pomarańczowym. Wygląda na to, że ten pomarańczowy odcień będzie bliższy różowemu, być może jak opcja koloru koralowego iPhone’a XR. Każdy z tych kolorów kabli powinien pasować do odpowiedniej opcji kolorystycznej iPhone’a 15. Jedna plotka z lutego sugerowała, że iPhone 15 będzie dostępny w kolorze różowym i niebieskim, ale poza tym nie wiadomo, w jakich konkretnych opcjach kolorystycznych mogą pojawić się nowe urządzenia.

Do tej pory wszystkie modele iPhone’a były dostarczane z białym kablem z białą gumową osłoną, niezależnie od opcji kolorystycznej wybranej dla samego urządzenia. Apple stopniowo przestawia się na kable w oplocie w większości swoich urządzeń, a wszystkie modele MacBooka Air i MacBooka Pro z MagSafe 3 są wyposażone w pleciony kabel w kolorze dopasowanym kolorystycznie, więc zrobienie tego samego w iPhonie wydaje się dość prawdopodobne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx