środa, 17 lipca

Wraz z rozpoczęciem przyjmowania zamówień na nowego MacBooka Air, Apple rozpoczął dziś sprzedaż swojego przewodu ładującego USB-C do MagSafe 3 w trzech nowych kolorach pasujących do MacBooka Air.

Przewód jest dostępny w kolorze gwiezdnej szarości, północy i księżycowej poświaty w cenie 249 złotych. Do tej pory kabel sprzedawany był tylko w kolorze srebrnym.

Apple dodaje dopasowany kolorystycznie kabel do ładowania MagSafe 3 w pudełku z nowym MacBookiem Air, ale teraz kabel można zamówić osobno w sklepie internetowym Apple dla tych, którzy chcą mieć dodatkowy lub potrzebują wymiany.

Kabel jest również kompatybilny z 14-calowymi i 16-calowymi modelami MacBooka Pro wydanymi w zeszłym roku. Oznacza to, że klienci, którzy kupili nowego MacBooka Pro w kolorze gwiezdnej szarości, w końcu będą mogli otrzymać pasujący kolorystycznie kabel MagSafe 3 w kolorze gwiezdnej szarości, ponieważ Apple nieco zaskakująco zdecydowało się dołączać srebrny kabel z modelem w kolorze gwiezdnej szarości.

Technologia MagSafe umożliwia magnetyczne podłączenie kabla do MacBooka. Jeśli ktoś potknie się na kablu, on automatycznie wypada z portu aby zapobiec zrzuceniu komputera. Kabel ma dwa metry długości i konstrukcję w oplocie, która zwiększa jego trwałość.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx