poniedziałek, 27 maja

Od kilku lat wraz z każdą nową wersją iPhone’a Apple zmienia dostępne opcje kolorów, często wprowadzając specjalny dodatkowy kolor lub zestaw kolorów, który odróżnia nowe iPhone’y od poprzedniej generacji. Wraz z iPhonem 14 Pro firma Apple wprowadziła kolor głębokiej purpury, iPhone 13 Pro był dostępny w kolorze górskiego błękitu.

Nie inaczej ma być i w tym roku. Modele iPhone’a 15 i 15 Pro będą również dostępne w unikalnych kolorach, a 9to5Mac twierdzi, że anonimowe źródło wskazuje, że Apple pracuje nad modelami iPhone’a 15 Pro i Pro Max w kolorze ciemnoczerwonym, zbliżonym do odcieniu burgundowego. Podstawowe modele iPhone’a 15‌ mają być dostępne w nowych kolorach ciemnoróżowym i jasno niebieskim.

Ciemnoczerwonemu odcieniowi, który Apple mógł zaplanować dla modeli iPhone’a 15 Pro, prawdopodobnie towarzyszyłyby standardowe kolory czyli srebrny, złoty i gwiezdna szarość. Modele iPhone’a 15‌ mogą mieć więcej opcji kolorystycznych, w tym kolory zbliżone do czerwonego, czarnego i białego.

Ciemnoczerwony kolor prawdopodobnie byłby oferowany wraz z tytanowym wykończeniem jakie według plotek mają posiadać modele iPhone 15 Pro‌ i Pro Max. Apple do tej pory wypuścił tytanowe modele Apple Watch w standardowym srebrnym kolorze tytanu i ciemniejszym kolorze tytanu, ale anodowanie na czerwono byłoby zupełnie nowe.

Według źródła 9to5Mac informacje o opcjach kolorystycznych są „jeszcze wczesne” i „mogą się zmienić” bliżej jesieni, więc prezentowane kolory mogą jeszcze ulec zmianie. Ponieważ Apple planuje swoje urządzenia z dużym wyprzedzeniem od oficjalnej premiery, wybory końcowe zostaną potwierdzone w najbliższej przyszłości.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx