niedziela, 4 czerwca

Zgodnie z wcześniejszymi pogłoskami, Apple planuje wypuścić we wrześniu 2022 roku cztery modele iPhone’a 14 w tym 6,1-calowy iPhone 14, 6,7-calowy iPhone 14 Max, 6,1-calowy iPhone 14 Pro i 6,7-calowy iPhone 14 Pro Max informuje analityk Jeff Pu.

W notatce badawczej z Haitong International Securities, Pu powiedział, że oba modele Pro będą wyposażone w system tylnego aparatu z trzema obiektywami z ulepszonym 48-megapikselowym obiektywem szerokokątnym oraz 12-megapikselowymi obiektywami ultraszerokokątnymi i teleobiektywami. Jest to zgodne z informacjami udostępnionymi przez analityka TF International Securities Ming-Chi Kuo, który w kwietniu twierdził, że 48-megapikselowy obiektyw będzie obsługiwał nagrywanie wideo w 8K.

Pu oczekuje również, że modele iPhone 14 Pro będą wyposażone w 8 GB pamięci RAM, w porównaniu z 6 GB w przypadku modeli iPhone 13 Pro. Chociaż ta plotka brzmi wiarygodnie, niektóre inne specyfikacje iPhone’a 14 przewidywane przez Pu wydają się znacznie mniej prawdopodobne, na przykład jego twierdzenie, że wszystkie cztery modele iPhone’a 14 będą wyposażone w wyświetlacze 120 Hz. We wrześniu, analityk branży wyświetlaczy, Ross Young, powiedział, że standardowe modele iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Max będą trzymać się wyświetlaczy 60 Hz.

Pu twierdzi również, że standardowe modele iPhone’a 14 będą zaczynały się od 64 GB pamięci wewnętrznej, mimo że oferta iPhone’a 13 zaczyna się od 128 GB.

Pu ma mieszane osiągnięcia w zakresie plotek o Apple. Na przykład trafnie twierdził, że 16-calowe modele MacBooka Pro i iPada Pro z wyświetlaczami mini-LED wejdą na rynek w 2021 roku, ale mylił się co do HomePodów z kamerami 3D, które zostaną wprowadzone na rynek w 2019 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx