piątek, 21 czerwca

Największy dostawca Apple, firma Foxconn, rozpoczęła próbną produkcję iPhone’a 14 Pro, co sugeruje, że Apple zakończył prace projektowe przechodząc na wczesne etapy produkcji urządzeń, wynika z raportu Taiwan Economic Times.

Jak czytamy w raporcie, Foxconn będzie produkować wyższe modele Pro iPhone’a 14, a drugi dostawca Apple, firma Luxshare, przejmie produkcję dwóch podstawowych modeli. Raport zauważa, że Foxconn rozpocznie próbną produkcję OEM iPhone’a 14 Pro, aby mieć pewność, że będzie w stanie wyprodukować urządzenie zgodnie ze standardami Apple, przygotowując się do masowej produkcji jeszcze w tym roku.

Oczekuje się, że iPhone 14 i iPhone 14 Pro zostaną znacząco przeprojektowane, nawiązując jeszcze bardziej do wyglądu iPhone’a 4 i iPhone’a 5. Rendery iPhone 14 Pro udostępnione przez Jona Prossera sugerują grubszą obudowę i brak wystającej wyspy aparatu. Te same rendery sugerują okrągłe przyciski głośności i przeprojektowaną maskownicę głośnika.

wizualizacja-iPhone-14

Jedną z najbardziej zauważalnych zmian, które podobno nadejdą w iPhonie 14, jest usunięcie „notcha” w ekranie na rzecz wycięcia w kształcie pigułki. Wiele plotek sugerowało, że Apple zadebiutuje z pojedynczym wycięciem w kształcie otworu, ale coraz więcej głosów przemawia, że będzie to zarówno otwór jak i pigułka w celu pomieszczenia przedniej kamery i systemu kamer TrueDepth dla Face ID.

Oczekuje się, że linia iPhone’a 14 będzie obejmować cztery warianty, w tym dwa modele o przekątnej 6,1 cala i dwa modele o przekątnej 6,7 cala. Zaktualizowana oferta oznacza koniec 5,4-calowego modelu „mini”, wprowadzonego po raz pierwszy z iPhonem 12. Oprócz zaktualizowanego wyglądu, oczekuje się, że iPhone 14 będzie zawierał wiele ulepszeń aparatu, takich jak 48-megapikselową kamerę, nagrywanie wideo 8K i ulepszony obiektyw Ultraszerokokątny.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx