czwartek, 27 stycznia

Dwa zdjęcia udostępnione dziś rano w mediach społecznościowych podsycają spekulacje na temat możliwych zmian sprzętowych w nadchodzącym iPhone’ie 12 i potencjalnego wprowadzenia widżetów ekranu głównego w iOS 14.

Udostępnione na Twitterze przez użytkownika Fudge (choco_bit) zdjęcia przedstawiają przednią i tylną graficzną reprezentację smartfona z elementami interfejsu na ekranie, sugerując, że pochodzą one z samouczka lub dokumentacji wsparcia.

Dwa obszary zainteresowania to rozmiar wycięcia urządzenia, który wydaje się być o około jedną trzecią mniejszy niż obecnie znajdowany w iPhone’ach z Face ID, oraz nowa konfiguracja aparatu z tyłu urządzenia pokazująca zmienioną matrycę obiektywu.

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, uważa, że co najmniej jeden nowy iPhone w 2020 roku będzie wyposażony w mniejszy obiektyw przedniego aparatu w celu poprawy stosunku ekranu do ramki, co ostatecznie spowoduje mniejsze wycięcie z przodu.

Tymczasem przeprojektowany układ kamer generuje pogląd o nowej kamerze 3D, która pojawi się w iPhonie 12, podobnie jak skaner LiDAR w nowym iPadzie Pro 2020.

Na kolejnym zdjęciu, na głównym ekranie urządzenia znajdują się ikony wyglądające jak widżety wśród ikon na ekranie głównym. W ramach nowego zestawu funkcji, które pojawią się w iOS 14‌, mówi się, że Apple po raz pierwszy pracuje nad wprowadzeniem widżetów na ekran główny ‌iPhone’a‌.

Na obecną chwilę nie ma możliwości zweryfikowania poprawności i legalności zdjęć dlatego trzeba mieć do nich nieco zdrowego dystansu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
1 rok temu

[…] i zmniejszy rozmiar wycięcia u góry ekranu, na którym znajduje się kamera TrueDepth. Niedawne zdjęcia, o których mówiło się, że przedstawiają zdjęcie iPhone’a 12, pokazało wycięcie, […]

trackback
1 rok temu

[…] wycięcia jest taki sam jak w obecnym telefonie iPhone. Poprzednie pogłoski sugerowały, że Apple zaprojektuje mniejsze wycięcie, chociaż Weinbach twierdzi, że te szczegóły nie zostały sfinalizowane podczas tworzenia CAD, […]

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x