sobota, 24 lutego

Według nowego raportu, Apple zaoferuje nowy kolor „dark blue” w nadchodzącej linii iPhone’a 12.

Popularny, tajwański serwis DigiTimes twierdzi, że nowy, ciemnoniebieski kolor iPhone’a będzie dostępny „po raz pierwszy” poza kilkoma nowymi funkcjami i ulepszeniami specyfikacji, które pojawią się w ofercie smartfonów Apple.

Oprócz dodania po raz pierwszy ciemnoniebieskiego modelu do produktów z rodziny iPhone’ów, Apple wprowadzi również szereg ulepszeń specyfikacji nowych iPhone’ów, w tym moduły kamer, wyświetlacze i moduły komunikacyjne.

Twierdzenie to dodaje kolejny głos do pierwszych plotek dotyczących ‌iPhone’a 12‌ i dostępności nowych kolorów. Max Weinbach stwierdził w styczniu, że co najmniej jeden z modeli ‌iPhone’a 12‌ będzie miał nowe, granatowe wykończenie. Weinbach uważa, że granat może zastąpić wykończenie Midnight Green, którym Apple zadebiutował w zeszłym roku w modelach iPhone’a 11 Pro. Weinbach dokładnie ujawnił w przeszłości nowy kolor iPhone’a.

Firma Apple w zeszłym miesiącu potwierdziła, że premiera iPhone’a 12 zostanie w tym roku opóźniona ze względu na trwającą pandemię koronawirusa i ograniczenia w podróżowaniu. Apple w zeszłym roku rozpoczął sprzedaż iPhone’ów pod koniec września, ale w tym roku słowami, że dostawy będą „dostępne kilka tygodni później” sugeruje, że premiera nastąpi w październiku.

Wiele plotek wskazywało, że nowy iPhone nie zostanie wypuszczony w tradycyjnym, wrześniowym terminie z powodu opóźnień w rozwoju i produkcji, a także doniesień o opóźnieniach od dostawców Apple, takich jak Broadcom i Qualcomm. DigiTimes wcześniej twierdził powołując się na źródła łańcucha dostaw, że Apple może zdecydować się na stopniowe wypuszczanie poszczególnych modeli iPhone’ów.

Oczekuje się, że Apple zaoferuje w tym roku cztery iPhone’y w trzech różnych rozmiarach: 5,4-calowy, 6,7-calowy oraz dwa modele 6,1-calowe. Jeden model 6,1-calowy i model 6,7-calowy będą stanowić iPhone’y modele Pro, podczas gdy pozostały 6,1-calowy i 5,4-calowy model będą telefonami z niższej półki i następcami iPhone’a 11.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx