piątek, 19 kwietnia

Apple planuje wydać iPadOS 16.1 w ostatnim tygodniu października, pozbywając się z niego wszelkich nowych błędów lub problemów twierdzi Mark Gurman z Bloomberga.

W swoim ostatnim tweecie Gurman informuje, że iPadOS 16.1 jest na dobrej drodze do wydania w tygodniu od 24 października. Apple prawdopodobnie wyda iOS 16.1 w tym samym czasie, co iPadOS 16.1, biorąc pod uwagę, że najnowsza wersja beta każdej aktualizacji ma ten sam numer kompilacji.

Biorąc pod uwagę opóźnienie, iPadOS 16 zostanie wydany jako iPadOS 16.1. Aktualizacja jest zgodna ze wszystkimi modelami iPada Pro, iPadem Air trzeciej generacji i nowszymi, iPadami mini piątej generacji i nowszymi oraz iPadami piątej generacji i nowszymi.

Apple już wcześniej informował, że iPadOS 16 zostanie wydany w październiku, ale firma nie podała konkretnej daty premiery. iPadOS 16 miał zostać wydany wraz z iOS 16 we wrześniu, ale Apple opóźnił aktualizację po tym, jak niektórzy użytkownicy skrytykowali nową funkcję Stage Manager, która pozwala na używanie wielu aplikacji w nakładających się oknach.

Apple niedawno rozszerzył Stage Managera o starsze modele iPada Pro z chipami A12X i A12Z wydane w 2018 i 2020 roku, aczkolwiek bez obsługi zewnętrznego wyświetlacza, co ogranicza tę funkcję do czterech aplikacji na wbudowanym wyświetlaczu. Apple opóźni również obsługę zewnętrznych wyświetlaczy dla modeli iPada z chipem M1 do końca tego roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx