poniedziałek, 4 marca

Koreański ETNews poinformował dziś, że LG dostarczy firmie Apple wyświetlacze Mini-LED do nowych modeli iPadów, które mają zostać wprowadzone na rynek w pierwszym kwartale 2021 roku. Raport twierdzi, że LG prawdopodobnie rozpocznie masową produkcję wyświetlaczy pod koniec tego roku.

Wyświetlacze mini-LED zapewnią wiele takich samych korzyści jak wyświetlacze OLED, w tym wyższą jasność, lepszy współczynnik kontrastu i zwiększoną wydajność energetyczną.

Plotki o iPadzie Pro Mini-LED pojawiają się coraz cześciej. W czerwcu tajemnicze, ale niezawodne konto Twitterowe L0vetodream, poinformowało, że Apple planuje wypuścić nowe modele iPada Pro z chipem A14X, 5G i wyświetlaczem Mini-LED w pierwszej połowie 2021 roku. Wiele źródeł twierdziło, że ten iPad Pro będzie modelem 12,9-calowym.

Apple ostatnio odświeżył iPada Pro w marcu, ale była to stosunkowo niewielka aktualizacja. iPad otrzymał chip A12Z Bionic, który jest zasadniczo chipem A12X z włączonym dodatkowym rdzeniem GPU, ultraszerokokątną kamerę, która umożliwia zoom 0,5x, skaner LiDAR do rozszerzonej rzeczywistości i lepiej brzmiące mikrofony. Była to pierwsza aktualizacja iPada Pro od czasu całkowitej zmiany wyglądu w październiku 2018 roku.

Dzisiejszy raport twierdzi, że Apple planuje również używać wyświetlaczy Mini-LED w przyszłych modelach MacBooków i iMaców tak jak wcześniej plotkowano.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx