poniedziałek, 17 czerwca

Spotify zaczął wprowadzanie do swojej aplikacji na Apple Watch możliwości odtwarzania strumieniowego utworów bezpośrednio za pośrednictwem aplikacji Spotify. Dzięki nowej funkcji użytkownicy Spotify będą mogą słuchać muzyki lub podcastów ze Spotify przez Wi-Fi lub sieć komórkową bez konieczności posiadania iPhone’a w pobliżu.

Choć aplikacja Spotify na Apple Watch jest już dostępna od kilku lat, to jej samodzielne działanie i odtwarzanie treści jest nowe. Spotify testował tę funkcję przez kilka miesięcy, a do tej pory słuchanie Spotify wymagało iPhone’a nawet w modelach Apple Watch z siecią komórkową.

Treści Spotify można przesyłać strumieniowo bezpośrednio z Apple Watch do słuchawek Bluetooth, co jest idealne w sytuacjach, w których iPhone nie jest potrzebny, na przykład podczas ćwiczeń fizycznych.

Funkcja jest nadal dostępna w wersji beta i nie jest obecnie dostępna dla wszystkich użytkowników, ale Spotify potwierdził, że jest wdrażana od dzisiaj. Niemiecka witryna Macerkopf.de jako pierwsza zauważyła zmianę.

„Skupiamy się na opracowywaniu rozwiązań, które umożliwią użytkownikom słuchanie Spotify w dowolnym miejscu i czasie – niezależnie od urządzenia lub platformy. Po wstępnym okresie testowym udostępniamy teraz funkcje przesyłania strumieniowego Spotify na Apple Watch” powiedział rzecznik Spotify dla serwisu TechCrunch.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx