niedziela, 2 kwietnia

Apple przygotowuje się do aktualizacji trzech modeli iPada w 2022 roku, w tym podstawowego iPada, iPada Air i iPada Pro twierdzi Mark Gurman z Bloomberga.

W swoim najnowszym biuletynie „Power On” Gurman powtórzył plany Apple dotyczące wydania nowego iPada Pro w 2022 roku, z nowym designem i ładowaniem bezprzewodowym, oraz wyjaśnił zamiar wydania nowych wersji podstawowych iPadów i iPadów Air.

Podstawowy iPad otrzymał w tym roku niewielką aktualizację wprowadzając chip A13, True Tone i ultraszeroki przedni aparat 12 MP z Centrum Uwagi do rozmów wideo. Apple co roku od 2017 roku wypuszcza nowe wersje podstawowego iPada, często z niewielkimi ulepszeniami specyfikacji i chipów, aby utrzymać niską cenę urządzenia, więc nowa wersja na 2022 roku będzie zgodna z poprzednimi latami. Biorąc to pod uwagę, jak dotąd nie ma żadnych wskazówek, co może zawierać iPad dziesiątej generacji.

Wstępne plotki sugerowały, że tegoroczny iPad będzie miał cieńszą obudowę podobną do iPada Air 3 i większy wyświetlacz, ale nic takiego się nie wydarzyło wraz z jesienną premierą urządzenia. Wszystko zatem możliwe, że ten nowy wygląd mógłby pojawić się właśnie w przyszłorocznej wersji iPada dziesiątej generacji.

Chociaż początkowo pojawiło się sporo plotek o iPadzie Air z wyświetlaczem OLED Samsunga w roku 2022, to urządzenie zostało podobno anulowane i wydaje się, że następny iPad Air będzie dalej posiadał technologię LCD.

Innych plotek na temat iPada Air piątej generacji jest obecnie niewiele, ale wydaje się bardzo prawdopodobne, że przynajmniej zostanie on dostosowany do specyfikacji iPada mini. iPad mini jest wyposażony w chip A15 Bionic, łączność 5G i Centrum Uwago. Wszystkie te funkcje zadebiutowały w urządzeniach Apple po wprowadzeniu czwartej generacji iPada Air we wrześniu 2020 roku. Od tamtego momentu iPad Air nie doczekał się kolejnej aktualizacji jednak raport Gurmana potwierdza jego przyszłość.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx