czwartek, 28 września

36 procent aktywnych urządzeń z systemem iOS korzysta już z iOS 7 wynika z informacji opublikowanych przez Mixpanel, firmę analityczną urządzeń mobilnych.

Apple często reklamował szybką adopcję nowych uaktualnień systemu operacyjnego, podkreślając znaczącą siłę swojej mobilnego systemu operacyjnego oraz zapewniając, że deweloperzy, którzy korzystają z nowego API i nowych funkcji, takich jak iCloud lub Passbook będą mieli duży rynek dla swoich wyrobów.

Dla porównania, sieć reklamowa Chityna szacuje obecnie użycie iOS 7 na tylko 18 procentach urządzeń, co pokazuje dość poważne rozbieżności w szacunkach. Po premierze iOS 6 Chityna szacowała instalację owego systemu na poziomie 15 procent po 24 godzinach od wypuszczenia. System iOS 5 potrzebował pięć dni, aby osiągnąć 20-procentowe użycie.

iOS 5 dodał możliwość aktualizacji over-the-air, dzięki czemu klienci mogą uaktualnić swój system operacyjny iOS bez konieczności podłączania go do komputera. Oznacza to, że aktualizacja iOS 6 i iOS 7 była łatwiejsza do wykonania niż skok z iOS 4 do iOS 5.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx