sobota, 22 czerwca

Firma Withings od zawsze dba nie tylko o pełną funkcjonalność swoich produktów, ale również o ich wygląd. Tak samo jest w przypadku najnowszego monitora aktywności fizycznej, snu i pulsu − Withings Pulse.

To drobne urządzenie (43 mm x 22 mm x 8 mm) waży tylko 8 gramów i zmieści się w każdej kieszeni. Można z niego korzystać również przypinając je do paska. Co więcej, Pulse ma niezwykle elegancki wygląd i bardzo funkcjonalny ekran dotykowy.

Withings Pulse dokładnie mierzy liczbę postawionych kroków, pokonaną wysokość (nie tylko podczas wchodzenia po schodach), oraz spalone kalorie. Dodatkowo, w trakcie biegu możliwe jest sprawdzenie statystyk w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, w jakim czasie przebiegliśmy dany odcinek. To niezwykle przydatna funkcja na przykład dla osób, które trenują biegi długodystansowe.

Monitor aktywności Withings wyróżnia się na tle innych tego typu urządzeń funkcją pomiaru pulsu. Po przyłożeniu palca do wbudowanego sensora otrzymujemy dokładny wynik dosłownie w kilka sekund.

Pulse to również monitor snu. Wystarczy umieścić go w opasce, którą zakłada się na noc, by rano móc sprawdzić dokładnie, ile czasu się spało, dowiedzieć się, jaka jest zależność między płytkim a głębokim snem i w końcu – uzyskać informacje dotyczące jego jakości.

Withings Pulse synchronizuje się bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi z systemami Android i iOS. Dodatkowo, monitor aktywności współpracuje z ponad setką aplikacji fitnessowych, pozwalając swoim użytkownikom na pełną kontrolę tego, co jedzą i jak ćwiczą.

Pulse umożliwia także śledzenie danych z ostatnich 10 dni bezpośrednio w urządzeniu. Wystarczy przesunąć palcem po dotykowym ekranie, by sprawdzić i porównać historię pomiarów z tego okresu. Urządzenie współpracuje z wagami i z ciśnieniomierzem Withings, dzięki czemu wszystkie informacje gromadzone za ich pośrednictwem można przechowywać i analizować w jednej aplikacji.

W zestawie znajdują się: Withings Pulse, silikonowo-metalowy klips, opaska, kabel ładujący micro-USB/USB i krótka instrukcja.

Withings Pulse jest dostępny na terenie całego kraju. Cena detaliczna wynosi 449 zł. Lista sklepów znajduje się na stronie www.icorner.pl. Jedynym dystrybutorem produktów Withings w Polsce i właścicielem marki iCorner jest Alstor

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx