niedziela, 21 lipca

iOS 17 będzie zawierał nowe funkcje i zmiany na ekranie blokady, w Apple Music, bibliotece aplikacji i centrum sterowania wynika z postu jaki pojawił się na Weibo z tego samego konta, które ujawniło, że Apple wypuści iPhone’a 14 w kolorze żółtym.

W poście wymieniono kilka potencjalnych funkcji iOS 17:

  • Opcje rozmiaru czcionki ekranu blokady
  • Przycisk udostępniania zdefiniowanych ekranów blokady innym użytkownikom iPhone’a
  • Przeglądanie tekstów piosenek Apple Music na ekranie blokady
  • Zmiany w wyglądzie Apple Music dzięki uproszczonemu interfejsowi
  • Nazwy folderów w Bibliotece aplikacji można zmieniać ręcznie
  • Zmiany w wyglądzie Centrum sterowania
  • Dowolna jasność latarki regulowana podobnie jak suwak głośności

Krążyły już pogłoski, że iOS 17 zmieni wygląd Centrum Sterowania, ale reszta informacji udostępnianych przez konto jest nowa. Żadna ze zmian nie byłaby przełomowa, ale nadal byłyby znaczącymi ulepszeniami. Ogólnie rzecz biorąc, plotki sugerują, że iOS 17 będzie skromną aktualizacją skupioną na ulepszeniach stabilności i wydajności.

Chociaż źródło tej plotki dokładnie ujawniło, że iPhone 14 zostanie wprowadzony na rynek w kolorze żółtym z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, nie mają długoterminowego doświadczeń z plotkami Apple. Tym samym nie ma gwarancji, że te informacje są prawdziwe.

Oczekuje się, że Apple zapowie i zaprezentuje iOS 17 podczas konferencji otwierającej WWDC 5 czerwca. Pierwsza wersja beta nowego systemu powinna zostać udostępniona deweloperom chwilę po konferencji, podczas gdy publiczna wersja beta będzie prawdopodobnie dostępna jak zwykle w lipcu. Do wszystkich użytkowników system zostanie wypuszczony we wrześniu, mniej więcej w czasie premiery nowych iPhone’ów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx