czwartek, 13 czerwca

Zgodnie z informacjami podanymi przez japoński blog Mac Otakara, Apple planuje wypuścić tej wiosny iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus w kolorze żółtym. Żródło tej informacji nie jest jednak do końca potwierdzone.

Według źródeł serwisu MacRumors, zespół PR Apple planuje na przyszły tydzień jakieś działania. W zeszłym roku, 8 marca Apple ogłosił nowe zielone kolory serii iPhone 13, więc teoretycznie istnieje szansa, że przygotowania są związana z zapowiedzią nowego koloru iPhone’a.

Apple często dodaje wiosną nowe kolory iPhone’a, aby napędzić sprzedaż w połowie cyklu produkcyjnego. W marcu Apple wprowadziło nowy zielony kolor dla iPhone’a 13 i iPhone’a 13 mini oraz nowy kolor Alpine Green dla modeli iPhone’a 13 Pro. W kwietniu 2021 roku Apple udostępnił iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini w kolorze fioletowym.

Apple po raz ostatni oferował opcję żółtego koloru dla iPhone’a 11 w 2019 roku i iPhone’a XR w 2018 roku. Nie jest jasne, czy Apple planuje nowy kolor dla modeli iPhone’a 14 Pro, ale żółty może być zbyt podobny do istniejącej złotej opcji dla tych urządzeń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx