środa, 17 kwietnia

Apple wydał aktualizacje swoich aplikacji Apple Music, Apple TV i Urządzenia Apple dla użytkowników komputerów PC z systemem Windows 11, wprowadzając znaczące ulepszenia i poprawki błędów do aplikacji podglądu.

W zeszłym roku Microsoft poinformował, że aplikacje Apple Music i Apple TV pojawią się w sklepie Microsoft Store w 2023 roku do zainstalowania na urządzeniach z systemem Windows, oferując lepsze wrażenia z Apple Music i Apple TV+ niż korzystając z wersji webowej lub z przestarzałej aplikacji iTunes dla Windows.

W styczniu w Microsoft Store pojawiły się wersje poglądowe obu aplikacji, a także aplikacja Urządzenia Apple do zarządzania urządzeniami takimi jak iPhone, iPad i iPod z komputerów z systemem Windows. Jednak Apple ostrzegł, że są wersje zapoznawcze tych aplikacji „nie wszystkie funkcje mogą działać zgodnie z oczekiwaniami”.

Apple nie udostępnił żadnych informacji o liście zmian i poprawek w dzisiejszej aktualizacji. Jednak użytkownicy Reddit odkryli, że aplikacja Apple Music wydaje się teraz zawierać obsługę elementów sterujących multimediami i skrótów klawiaturowych systemu Windows 11, obsługę tekstów i zapewnia płynniejsze ciągłe odtwarzanie kolejnych bezstratnych utworów.

Jeśli chodzi o aplikację Urządzenia Apple to firma podobno usunęła z niej wzmianki o oprogramowaniu, które będzie działać na jego rzekomym zestawie rzeczywistości mieszanej. Odniesienia do „xrOS” i „RealityOS” zniknęły. Apple wewnętrznie nazywał oprogramowanie zestawu AR/VR „Reality OS” lub „rOS”, gdy był w fazie rozwoju, a następnie zdecydował się zaktualizować nazwę publiczną do mniej ogólnej nazwy „xrOS”, która oznacza „rozszerzoną rzeczywistość”. Oczekuje się, że Apple zaprezentuje swój zestaw AR/VR na WWDC w czerwcu.

Nie ma informacji o zmianach w aplikacji Apple TV.

Należy pamiętać, że zainstalowanie którejkolwiek z powyższych aplikacji uniemożliwi otwarcie iTunes dla Windows. W rezultacie inne typy treści, takie jak audiobooki i podcasty, będą niedostępne, dopóki Apple nie wyda nowej wersji iTunes lub użytkownik nie odinstaluje aplikacji w wersji zapoznawczej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx