środa, 19 czerwca

Aplikacja Zdrowie w iOS 17 wprowadzi nową funkcję, która pozwala śledzić emocje i nastrój w czasie, dzięki czemu będzie można uzyskać wyobrażenie o swoim ogólnym samopoczuciu.

Dzięki aplikacji Zdrowie na iOS 17‌ można będzie szybko zanotować swój stan samopoczucia każdego dnia. Będziemy mieli do dyspozycji wybór od bardzo nieprzyjemnego do bardzo przyjemnego samopoczucia, a następnie listę słów, których można będzie użyć, aby opisać co na to wpływa.

rejestrowanie-nastroju-iOS17

Tam będzie można wybrać przyczynę swojego samopoczucia, na przykład praca, partner, hobby, pieniądze, zdrowie, rodzina i inne. Rejestrowanie nastroju zajmuje tylko kilka sekund, a aplikacja Zdrowie agreguje dane w miarę upływu czasu.

Rejestrowanie nastroju będzie można również wykonać na zegarku Apple Watch z systemem watchOS 10 za pośrednictwem aplikacji Uważność. Po otwarciu na zegarku aplikacji Uważność, pojawi się nowa opcja „Zarejestruj swoje samopoczucie”. Wybierając ją można będzie zarejestrować, jak się czujemy w danej chwili lub jak się czuliśmy w ciągu dnia.

Apple twierdzi, że planuje również powiązać raporty dotyczące nastroju z aktywnościami użytkownika, takimi jak treningi i sen, aby można było zobaczyć, co może mieć na niego wpływ, a ponadto firma planuje zapewnić ustandaryzowaną ocenę zdrowia psychicznego, aby można było poznać ryzyko lęku lub depresji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx