poniedziałek, 26 lutego

iOS 16 o nazwie kodowej „Sydney”, który prawdopodobnie zostanie zaprezentowany na WWDC w czerwcu, będzie zawierał „znaczące” ulepszenia powiadomień i nowe funkcje monitorowania stanu zdrowia, ale nie będzie zawierał znaczących zmian w wyglądzie systemu iOS, poinformował dziś Mark Gurman z Bloomberga.

W swoim najnowszym biuletynie Power On Gurman pisze, że nie spodziewa się poważnych zmian w wyglądzie systemu iOS, a zamiast tego będzie zawierać ulepszenia powiadomień i nowe funkcje monitorowania stanu zdrowia.

Apple zaprezentuje wersję poglądową iOS 16 wraz z iPadOS 16, macOS 13, watchOS 9 i tvOS 16 podczas WWDC, które oficjalnie odbędzie się od 6 do 10 czerwca.

Gurman powiedział dzisiaj, że watchOS 9 może zawierać „poważne aktualizacje śledzenia aktywności i zdrowia”. Nie są znane żadne szczegóły dotyczące tego, co będzie zawierał macOS 13, w tym jak będzie się nazywać. macOS Big Sur został znacznie przeprojektowany, a po nim nastąpiła mniej istotna aktualizacja w macOS Monterey.

Pozostając przy komputerach Mac, Gurman powtórzył dzisiaj, że Apple pracuje nad kilkoma nowymi komputerami Mac, w tym nowym przeprojektowanym MacBookiem Air, odnowionym 13-calowym MacBookiem Pro, zaktualizowanym 24-calowym iMac’iem i nowym Mac mini.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx