wtorek, 23 kwietnia

Apple może w najbliższej przyszłości wypuścić dwuportową ładowarkę USB-C o mocy 35 W. Świadczy o tym w znaleziony przez serwis 9to5Mac dokument wsparcia, który był na stronie Apple przez krótki czas.

Aktualnie Apple nie ma dostępnego zasilacza z podwójnym portem USB-C i być może jest to coś, nad czym pracuje. Moc 35 W mogłaby ładować szeroką gamę urządzeń Apple, od MacBooka Air po iPady, iPhone’y, Apple Watch i HomePod. W przypadku iPhone’a i iPada byłby wystarczająco mocny, aby pomieścić szybkie ładowanie.

Zasilacz obsługuje następujące tryby: 5VDC/3A lub 9VDC/3A lub 15VDC/2.33A lub 20VDC/1.75A i zapewni 35 W całkowitej mocy ładowania, ale nie 35 W dla każdego portu USB-C.

Użyj zasilacza Apple 35 W z podwójnym portem USB-C i kabla USB-C (brak w zestawie), aby naładować urządzenie. Podłącz kabel USB-C do dowolnego portu zasilacza, wysuń wtyki elektryczne (jeśli to konieczne), a następnie mocno podłącz zasilacz do gniazdka elektrycznego. Upewnij się, że gniazdko jest łatwo dostępne do odłączenia. Podłącz drugi koniec kabla do urządzenia.

Nie pojawiły się żadne informacje o tym, kiedy to akcesorium może zostać wypuszczone. Może to być zasilacz GaN, o którym analityk Apple Ming-Chi Kuo informował na początku marca. Kuo powiedział, że Apple pracuje nad „zasilaczem 30 W”, który ma nowy wygląd, a firma planuje wprowadzić go w 2022 roku.

Powiedział, że ładowarka będzie wykorzystywać technologię „GaN”, co pozwoli na uzyskanie mniejszej, lżejszej obudowy ze względu na lepszą wydajność energetyczną. Pierwsza ładowarka GaN firmy Apple (140 W) została wprowadzona na rynek w zeszłym roku wraz z MacBookiem Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Remik
2 lat temu

Oni zawsze pracują a inni to już dawno mają, pasjonujące 😉

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx