środa, 24 lipca

InvisibleShield, marka należąca do firmy ZAGG i wiodący światowy innowator w dziedzinie ochrony ekranów urządzeń mobilnych poszerzyła ofertę o InvisibleShield Liquid Defense, specjalny płyn, który wypełnia mikroskopijne zagłębienia wyświetlacza i zwiększa jego bezpieczeństwo nawet o 40 procent. Nowe rozwiązanie może chronić ekrany smartfonów, tabletów oraz inteligentnych zegarków.

Podczas oglądania pod mikroskopem można zauważyć, że szklana powierzchnia ekranu jest pełna zagłębień i niedoskonałości, które sprawiają, że ekran może być bardziej podatny na takie działania jak tarcie czy ścieranie.

Cząstki szkła w inteligentnej warstwie powłoki InvisibleShield Liquid Defence są zawieszone w rozpuszczalniku. Preparat aplikuje się na ekran urządzenia poprzez wycieranie lub natryskiwanie.  W kolejnym kroku rozpuszczalnik odparowuje, a na powierzchni wyświetlacza pozostają cząstki szkła, które tworzą gładką, niewidzialną, a co najważniejsze, skuteczną warstwę ochronną.  Wewnętrzne testy przeprowadzone przez InvisibleShield wykazały, że ekran z powłoką Liquid Defence jest nawet o 40 procent mniej podatny na uszkodzenia.

– Liquid Defense wypełnia pory ekranu urządzenia i sprawia, że ​​powłoka jest tak cienka, że ​​jest niewidoczna dla ludzkiego oka – mówi Gavin Slevin, dyrektor generalny ZAGG International. – Warstwa ochronna, która powstaje na wyświetlaczu skutecznie podnosi poziom ochrony przed zarysowaniami i otarciami. Zależy nam na tym, aby nasi klienci korzystali ze swoich urządzeń bez obawy o uszkodzenie ekranów, dlatego cieszymy się, że Liquid Defense poszerza gamę rozwiązań, które je chronią – dodaje.

Płyn InvisibleShield Liquid Defense jest dostępny na stronie internetowej InvisibleShield.com oraz w wybranych sieciach handlowych w sugerowanej cenie detalicznej 24,99 euro czyli około 110 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx