piątek, 12 lipca

Firma Beats należąca do Apple oficjalnie ogłosiła dzisiaj nowe bezprzewodowe słuchawki Powerbeats Pro, które podobnie jak AirPods są bezprzewodowe i wyposażone w futerał do ładowania, ale oferują do dziewięciu godzin czasu słuchania muzyki.

Powerbeats Pro będą kosztować 250 euro ( w Polsce 1129 złotych), a Apple mówi, że oficjalnie trafią do sprzedaży w maju. Według Apple, Powerbeats Pro zapewniają „mocny, zrównoważony dźwięk z zakresem dynamiki i izolacją szumów, aby zapewnić najwyższą jakość słuchania”.

Powerbeats Pro, podobnie jak obecne Powerbeats, są odporne na pot i wodę oraz zawierają zaczepki na uszy wraz z końcówkami w czterech rozmiarach, aby utrzymać je bezpiecznie na miejscu podczas ćwiczeń.

Aby uzyskać idealne dopasowanie dla większości ludzi, firma Apple przetestowała ponad 20 konfiguracji, aby uzyskać „ergonomicznie ukształtowaną obudowę” zaprojektowaną do „wygodnego ułożenia ich się w muszlę ucha”. Apple twierdzi, że Powerbeats Pro są 23 procent mniejsze i 17 procent lżejsze niż Powerbeats 3.

Na każdej słuchawce znajdują się fizyczne elementy sterujące, z dedykowanymi przyciskami głośności do regulacji głośności, oraz przycisk do odbierania i odrzucania połączeń telefonicznych i zmiany aktualnie odtwarzanego utworu. Podobnie jak AirPods, Powerbeats Pro automatycznie wykrywają, kiedy są w uszach i mogą odpowiednio odtwarzać/wstrzymywać muzykę.

Powerbeats Pro mają własne etui ładujące w stylu zamykanej muszli, które zapewnia ponad 24 godziny odtwarzania z dziewięcioma godzinami słuchania, które można uzyskać z każdej słuchawki. Dostępna jest 5-minutowa funkcja szybkiego ładowania, która po takim ładowaniu zapewnia do 1,5 godziny odtwarzania.

Apple twierdzi, że Powerbeats Pro używają technologii „Class 1 Bluetooth”, aby zwiększyć zasięg i zmniejszyć liczbę rozłączeń, a układ H1 znajdujący się w AirPods drugiej generacji znajduje się również w Powerbeats Pro.

Apple udostępnia Powerbeats Pro w czterech kolorach: czarnym, kości słoniowej, leśnej zieleni i grnatowym. Powerbeats Pro pojawią w maju w Stanach Zjednoczonych i ponad 20 dodatkowych krajach i regionach w tym w Australii, Austrii, Belgii, Kanadzie, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Hongkongu, Irlandii, Włoszech, Japonii, Liechtensteinie, Luksemburgu, Makau , Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Portugalii, Puerto Rico, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. W Polskim Apple Store Online już się pojawiły z komentarzem o dostępności „aktualnie niedostępne”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx