piątek, 3 lutego

Apple nabył prawa do emisji siedmioczęściowego thrillera, w którym zagra aktor Idris Elba. Nadchodzący serial Apple TV+, zatytułowany „Hijack”, będzie opowiadał historię porwanego samolotu lecącego do Londynu.

Elba ma zagrać rolę Sama Nelsona, znakomitego negocjatora w świecie biznesu, który musi dokonać niemożliwego i wykorzystać swoje umiejętności dla ocalenia życia pasażerów w samolocie, ale jest to ryzykowny ruch i może być jego zgubą.

Elba wcześniej podpisała umowę pierwszeństwa z Apple TV+ i będzie to pierwszy serial, która się z nim pojawi. Oprócz roli w filmie, Elba będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego w ramach swojej wytwórni Green Door Pictures.

Apple udostępnił dziś również zwiastun czteroczęściowego filmu dokumentalnego o prawdziwych zbrodniach „Wielki przekręt”, którego premiera ma się odbyć w piątek, 6 maja.

„Wielki przekręt” opowiada historię adwokata Erica C. Conna, który oszukał rząd i podatników na ponad pół miliarda dolarów w największej sprawie o oszustwo w zakresie ubezpieczeń społecznych w historii USA.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx