niedziela, 21 kwietnia

Według Marka Gurmana z Bloomberga Apple nadal pracuje nad nowym głośnikiem HomePod z wbudowanym „wyświetlaczem przypominającym iPada”, ale jeśli plany będą dalej posuwać się do przodu, jest mało prawdopodobne, że urządzenie pojawi się na rynku wcześniej niż w 2025 roku.

W dzisiejszym newsletterze Power On Gurman powiedział, że Apple rozpoczął u zagranicznych dostawców „wczesne prace” nad HomePodem z ekranem, ale dodał, że firma nie poczyniła jeszcze „wystarczających postępów” w zakresie urządzenia, aby można było rozważyć bliskie wprowadzenie go na rynek.

Gurman powtórzył, że Apple badał również urządzenie łączące Apple TV, HomePod i kamerę FaceTime z inteligentnymi wyświetlaczami przypominającymi iPada, które można by magnetycznie przymocować do ściany, ale nie jest jasne, czy produkty te kiedykolwiek zostaną wprowadzone na rynek. Dodał, że Apple od lat jest „niezdecydowany” co do pomysłów na produkty inteligentnego domu.

Apple zmienił koncepcję i na nowo wypuścił pełnowymiarowego HomePoda w 2023 roku po wycofaniu z produkcji tego urządzenia w 2021 roku. Apple w dalszym ciągu sprzedaje również HomePoda mini, który od premiery w 2020 roku nie otrzymał żadnych większych aktualizacji sprzętowych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx