poniedziałek, 26 lutego

Już w środę w Steve Jobs Theatre kolejna konferencja Apple na której firma zaprezentuje iPhone’a 14, Apple Watch Series 8 i nie tylko. W związku z nią w dzisiejszym wydaniu newslettera Power On Mark Gurman z Bloomberga przedstawił swoje ostateczne oczekiwania wobec tej konferencji.

Wraz z nowymi modelami iPhone’a i Apple Watch, Gurman spodziewa się, że Apple zaprezentuje na tym wydarzeniu drugą generację słuchawek AirPods Pro. Gurman nie wskazał, kiedy nowe AirPods Pro będą dostępne do zamówienia ani nie wspomniał nic o ich możliwej cenie.

„W zeszłym roku informowałem, że nowe AirPods Pro pojawią się w 2022 roku, a teraz powiedziano mi, że środa będzie ich wielkim odsłonięciem” – powiedział Gurman.

Krążą plotki o kilku nowych funkcjach nowych AirPods Pro, w tym zmodernizowanym chipie H2 zapewniającym lepszą jakość dźwięku, dłuższą żywotność baterii, nowe etui ładujące z obsługą funkcji Znajdź, ulepszone wykrywanie w uchu, możliwości śledzenia kondycji i wiele innych. Nowe AirPods Pro mogą również obsługiwać specyfikację Bluetooth LE Audio, która zapewniłaby kilka korzyści, w tym możliwość jednoczesnego łączenia AirPods z wieloma urządzeniami, takimi jak iPhone i Mac.

W 2020 roku Gurman i Debby Wu poinformowali, że Apple przetestował bardziej kompaktową konstrukcję dla nowych AirPods Pro, która wyeliminowałaby trzonki, podobnie jak w przypadku Beats Studio Buds firmy. Jednak nowsze plotki sugerują, że AirPods Pro drugiej generacji nie będą miały żadnych znaczących zmian konstrukcyjnych widocznych na zewnątrz.

Gurman powtórzył, że Apple zaprezentuje 6,1-calowego iPhone’a 14, 6,7-calowego iPhone’a 14 Plus, 6,1-calowego iPhone’a 14 Pro i 6,7-calowego iPhone’a 14 Pro Max, a także nowe Apple Watch Series 8, Apple Watch SE, oraz modele Apple Watch Pro. Powiedział również, że Apple „nie będzie omawiać” swoich planów dotyczących zestawów AR/VR podczas najbliższej konferencji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx