poniedziałek, 27 maja

Według Marka Gurmana z Bloomberga tegoroczny Apple Watch Series 8 będzie zawierał ważne aktualizacje w obszarze śledzenia aktywności i szybszy chip, który będzie zasilał wszystkie modele tegorocznych smartwatchy.

Oczekuje się, że w 2022 roku Apple zaoferuje klientom trzy nowe modele Apple Watch, w tym Apple Watch Series 8, zaktualizowany Apple Watch SE oraz zupełnie nowy model w swojej ofercie smartwatchy w postaci wytrzymałego Apple Watch nastawionego na sporty ekstremalne.

W najnowszym wydaniu swojego biuletynu „Power On” Gurman mówi, że trzy nowe modele mogą sprawić, że ten rok będzie „największy w historii Apple Watch od czasu wydania pierwszego modelu”, pomimo prawdopodobieństwa, że Apple nie wprowadzi żadnych większych nowości w czujnikach zdrowia.

Choć Apple opracowuje czujniki temperatury ciała, ciśnienia krwi i poziomu cukru we krwi dla przyszłych modeli Apple Watch, to oprócz możliwości dołączenia czujnika temperatury ciała do serii 8, inne funkcje nie są spodziewane w najbliższym czasie.

Gurman uważa, że w tym roku firma wycofa również ze sprzedaży Apple Watch Series 3, który jest dostępny od 2017 roku i jest obecnie pozycjonowany jako niedroga alternatywa dla nowszych serii.

Niewiele wiadomo na temat wyglądu Apple Watch Series 8, ale może on wyglądać podobnie do Apple Watch Series 7, ponieważ Apple właśnie zwiększył rozmiar wyświetlacza w modelach z serii 7, a Apple zwykle trzyma się rozmiaru wyświetlacza przez kilka lat.

Nie jest to jednak przesądzony wniosek. Przed wydaniem Apple Watch Series 7 wiele plotek sugerowało, że Apple pracuje nad odświeżonym wyglądem z płaskimi krawędziami podobnymi do płaskich krawędzi iPhone’a 13 i iPada Pro. Tak się jednak nie stało, choć biorąc pod uwagę liczbę plotek, które potwierdziły, że Apple planuje taki projekt, nadal może się on pojawić właśnie w serii 8, a nie serii 7.

W innych plotkach analityk wyświetlaczy Ross Young sugerował, że Apple Watch Series 8 może być dostępny w trzech rozmiarach zamiast dwóch, a Apple doda większy rozmiar, który dołączyłby do opcji rozmiarów 41 i 45 mm.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx