piątek, 19 kwietnia

Według analityka wyświetlaczy Rossa Younga, przyszłoroczny Apple Watch, czyli seria 8, może być dostępny w trzech rozmiarach. Na Twitterze Young powiedział, że ludzi nie powinno zdziwić „jeśli w przyszłym roku będą trzy rozmiary”.

Young nie podał szczegółów, jakie mogą być te trzy rozmiary, ale zapytał, czy użytkownicy chcieliby zobaczyć „większy wyświetlacz”, więc prawdopodobnie trzeci rozmiar byłby większym Apple Watch niż ten obecnie oferowany.

Apple w 2021 roku wprowadził drobne zmiany w projekcie Apple Watch Series 7 i jest on dostępny w wersjach 41 mm i 45 mm. Wcześniejsze modele zegarków Apple Watch były dostępne w rozmiarach 38 mm, 40 mm, 42 mm i 44 mm, a wzrosty towarzyszyły cieńszym ramkom i większym rozmiarom wyświetlacza.

To pierwszy raz, kiedy słyszymy, że Apple Watch Series 8 będzie dostępny w więcej niż dwóch rozmiarach i nie jest jasne, jaki wzrost rozmiaru może zaoferować Apple.

Chociaż wciąż czekamy na Apple Watch Series 7, pojawiają się już pierwsze plotki o tym, co może nadejść w 2022 roku. Apple Watch Series 8 może być dostępny w opcji z „wytrzymałą obudową” skierowaną dla sportowców, turystów pieszych i innych którzy używają zegarka w bardziej ekstremalnych warunkach niż noszenie na co dzień, a ponadto może mieć czujnik temperatury. Wyczekiwane są również dodatkowe sensory zdrowia, nad którymi Apple pracuje się od jakiegoś czasu, a wśród nich monitorowanie poziomu glukozy we krwi dla diabetyków.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx