sobota, 13 lipca

Zgodnie z najnowszymi informacjami udostępnionymi przez Marka Gurmana z Bloomberga, Apple pracuje nad kilkoma nowymi monitorami, w tym nad zaktualizowaną wersją wyświetlacza Pro Display XDR, który pojawił się wraz z komputerem Mac Pro w grudniu 2019 roku.

W swoim dzisiejszym newsletterze Gurman informuje, że nowe monitory będą zasilane przez układ Apple, podobnie jak Studio Display posiadający układ A13 Bionic. Nie podał żadnych dodatkowych szczegółów ani ram czasowych premiery monitorów, ale zauważył, że zupełnie nowy Mac Pro jest dalej w fazie rozwoju w porównaniu do zaktualizowanego Pro Display XDR.

Nie jest jasne, czy jednym z nowych monitorów będzie zaktualizowany wyświetlacz Studio Display. W październiku konsultant branży wyświetlaczy, Ross Young, powiedział, że Apple planuje wprowadzić nowy monitor z 27-calowym wyświetlaczem mini-LED w pierwszym kwartale 2023 roku. Na podstawie tych specyfikacji możliwe, że ten monitor może być nowym monitorem studyjnym z ProMotion.

Wprowadzony wraz z Mac Studio w marcu, Studio Display zaczyna się od 8499 złotych. Wyświetlacz ma 27-calowy ekran o rozdzielczości 5K i 12-megapikselową kamerę ultraszerokokątną. Wyższej klasy Pro Display XDR zaczyna się od 23999 złotych i jest wyposażony w 32-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 6K, ale nie ma kamery.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx