niedziela, 26 marca

Jeśli posiadacie słuchawki AirPod Max i nie do końca jesteście zadowoleni z dodawanego do nich etui Smart Case firmy Apple, luksusowa marka Gucci wyszła z propozycją własnego etui na te słuchawki w cenie 730 Euro.

„Etui Ophidia dla AirPods Max‌” firmy Gucci to ekskluzywny produkt dostępny online, który łączy styl „vintage i współczesność”, które oznaczają „przynależność do dnia dzisiejszego”.

Exclusive-Ophidia-case-for-AirPods-Max

Gucci twierdzi, że etui jest wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, ma pasek na ramię, brązowe skórzane detale i zatrzask, aby utrzymać „AirPods Max” na miejscu. Podobnie jak wiele akcesoriów dla „AirPods Max”, etui Gucci jest zamykane od góry chroniąc powierzchnię słuchawek.

Cena etui Gucci w przeliczeniu na złotówki wynosi lekko ponad 3 330 zł. Biorąc pod uwagę cenę słuchawek AirPods Max wynosząca u Apple 2 799 zł oznacza to, że etui niemal podwaja cenę samego produktu do którego jest przeznaczone. Oczywiście firma liczy na to, że chętni się znajdą. Ale czy będą się o nie zabijać, raczej wątpię.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
artur
artur
1 rok temu

????????????

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx