środa, 22 maja

HBO Max, platforma streamingowa koncernu WarnerMedia, wystartuje w Polsce już 8 marca 2022 roku. Taka informacja została podana na oficjalnej stronie usługi.

HBO Max oficjalnie został uruchomiony w USA w maju 2020 roku i od tego czasu rozszerzył się na 39 terytoriów w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach. Podobnie jak te regiony, powyższe kraje europejskie uzyskają dostęp do treści HBO, Warner Bros., DC i Cartoon Network. Do Europy serwis wszedł na jesieni ubiegłego roku i już wtedy zapowiedziano jego premierę w Polsce na początek 2022 roku.

HBO Max zaoferuje użytkownikom produkcje uznanych światowych marek, takich jak Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network oraz Max Original. Tytuły Warner Bros. mają być dostępne w HBO Max już 45 dni od ich premiery kinowej bez dodatkowych opłat.

HBO Max będzie dostępny w Polsce w dość atrakcyjnej cenie. Dotychczasowy koszt subskrypcji serwisu HBO GO w Polsce, wykupionej bezpośrednio, wynosił 24,90 zł miesięcznie. Po uruchomieniu platformy HBO Max na polskim rynku koszt miesięcznej subskrypcji będzie wynosił 29,99 zł.

Ale to nie koniec. Aby uczcić start HBO Max została przygotowana oferta specjalna, w ramach której użytkownicy otrzymają na zawsze zniżkę 33% od miesięcznej ceny. Nowi użytkownicy będą mogli skorzystać z promocyjnej zniżki, jeżeli wykupią subskrypcję w serwisie do dnia 31 marca br. włącznie. Wtedy cena ta będzie wynosić tylko 19,99 złotych.

Dotychczasowi użytkownicy HBO GO, subskrybujący serwis bezpośrednio, zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max, a cena ich subskrypcji będzie wynosić również 19,99 zł miesięcznie. Po 31 marca 2022 r. dodatkowo wprowadzony zostanie także roczny plan subskrypcji HBO Max w cenie 234,99 zł, w ramach którego użytkownicy otrzymają dostęp do biblioteki serwisu na rok w cenie jedynie ośmiu miesięcy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx