sobota, 13 lipca

Apple wprowadził dziś na rynek nowe, bezprzewodowe słuchawki nauszne o nazwie AirPods Max z zaprojektowanym przez Apple przetwornikiem dynamicznym, aktywną redukcją hałasu, trybem kontaktu adaptacyjnym korektorem i dźwiękiem przestrzennym.

Słuchawki w cenie 2799 złotych można zamawiać od dziś na Apple.com oraz w aplikacji Apple Store, a ich oficjalna sprzedaż rozpocznie się 15 grudnia.

AirPods Max są dostępne w pięciu kolorach, w tym gwiezdnej szarości, srebrnym, błękitnym, zielonym i różowym. Apple twierdzi, że słuchawki są wyposażone w „oddychającą siateczkę” obejmującą pałąk ze stali nierdzewnej, który rozkłada ciężar w celu zmniejszenia nacisku na głowę.

Apple twierdzi, że nauszniki mają akustycznie zaprojektowaną piankę z pamięcią kształtu, która zapewnia skuteczne uszczelnienie, a teleskopowe ramiona pałąka płynnie się wysuwają, a następnie pozostają na miejscu, aby utrzymać pożądane dopasowanie na głowie.

AirPods Max są wyposażone w 40-milimetrowy przetwornik dynamiczny zaprojektowany przez Apple, o którym mówi się, że zapewnia „bogaty, głęboki bas, dokładne średnie tony i wyraźne, czyste rozszerzenie wysokich częstotliwości”. Według Apple każdy nausznik jest wyposażony w układ Apple H1 zapewniający „dźwięk obliczeniowy”, zapewniający „najwyższą możliwą jakość odsłuchu”.

Podobnie jak Apple Watch, AirPods Max mają cyfrową koronę na jednym nauszniku, która zapewnia precyzyjną regulację głośności i możliwość odtwarzania lub wstrzymywania dźwięku, pomijania utworów, odbierania lub kończenia połączeń telefonicznych oraz aktywowania sterowania głosowego Siri.

AirPods Max mają działać do 20 godzin na jednym ładowaniu baterii z aktywną redukcją szumów i włączonym dźwiękiem przestrzennym – drobnym drukiem ujawnia się, że Apple podczas testów ustawił głośność na 50%. Apple twierdzi, że pięciominutowe ładowanie zapewnia 1,5 godziny słuchania.

AirPods Max mają wbudowane czujniki optyczne i położenia, które automatycznie wykrywają, kiedy słuchawki są na czyjejś głowie. Po umieszczeniu na miejscu AirPods Max odtwarza dźwięk i może wstrzymać odtwarzanie po zdjęciu ich z głowy lub gdy użytkownik podniesie jeden nausznik słuchawkowy.

AirPods Max są dostarczane z futerałem o nazwie „Smart Case” i kablem Lightning na USB-C w pudełku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx