czwartek, 25 lipca

Apple udostępnił zdjęcia z pierwszego dnia sprzedaży iPhone’a 15 w swoich największych sklepach detalicznych na całym świecie. Jak co roku na brak zainteresowania nie można było narzekać.

W piątek 22 września iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, Apple Watch Series 9, Apple Watch Ultra 2 i AirPods Pro (2. generacji) z ładowaniem MagSafe (USB -C) dotarły do sklepów Apple Store na całym świecie. Członkowie zespołu Apple świętowali z pierwszymi klientami, którzy mogli zapoznać się z najnowszymi produktami i byli gotowi wspierać je wyjątkową obsługą i spersonalizowaną pomocą podczas zakupów.

W Polsce zainteresowanie nowymi produktami Apple było jednak nieco mniejsze. Oczywiście od rana przed sklepami autoryzowanych sprzedawców ustawiały się małe kolejki, jednak parę minut po otwarciu wszystkie urządzenia były już wyprzedane. W jednym z warszawskich sklepów największego resellera Apple w Polsce zaraz po godzinie 10.00 praktycznie każdy zainteresowany wychodził z urządzeniem jakie miał zamiar kupić.

I chyba wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że w pierwszym miesiącu sprzedaży, a czasem nawet dłużej dostępność nowych iPhonów jest nieco ograniczona. Największym zainteresowaniem z tego co zauważyłem cieszy się model iPhone 15 Pro Max i to właśnie o ten większy model pyta najwięcej klientów. Wśród kolorów dominuje natomiast naturalny tytan oraz biały tytan, choć byli też tacy, którzy przy kasie zmieniali zdanie i wybierali kolor, który jeszcze pozostał.

Tym którym się nie udało pozostaje jednak uzbroić się w cierpliwość i po prostu poczekać. Chyba, że ktoś jest na tyle zdesperowany, aby przepłacać i dać zarobić sprzedawcom w serwisach aukcyjnych czego nie polecam.

Więcej zdjęć możecie zobaczyć tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx